Fabricant d'éclairage LED extérieur - Fournisseur chinois d'éclairage LED extérieur - Fournisseur B2B mondial
8” Modern Wall Lights
Input Power: 12W ( 6W*2)
Tension d'entrée : 100-277V
Lumen: 700LM
Halogen Equivalent: 100W
Efficiency: 60LM/W
CRI : >80Ra
Power Factor: >0.95
Puce LED : SMD3030
Angle du faisceau : 60°
Température de couleur : RGBW and 5CCT Tunable 27K/30K/35K/40K/50K
Dimension: 21011695MM
IP Rating: IP65 waterproof
Température de fonctionnement : -20°C – +40°C
Housing Color: Matt Black or White
Garantie : 3 ans
Lamp Life: 30000hrs
Certificat : ISO9001, CE, RoHs, ETL, cETL, FCC, ICES, IP65
Qty/ Ctn: 12pcs
Ctn Size: 514627CM
Poids brut : 9Kg
Goldsuno 8 inch unique design up and down modern wall light can be applied both indoor and outdoor place . This simple and luxurious wall light enhances the sense of modern design for homes and improves the quality of your living space..
Caractéristiques du produit :
- Patent & modern design, with very clear and bright glow.
- Voltage: AC 277V Non-dimmable / AC100-130V Dimmable.
- Color temp: 5CCT Tunable 2700K/3000K/3500k/4000K/5000K in one fixture.
- Lumens: LED Lumen 1400LM, 700LM after metal cover Sepcification.
- IP Rating: IP 65 Waterproof.
- Certifié ETL : une qualité fiable et un fonctionnement sûr.
![]()
Spécification du produit :
| Taille du produit | 8″ |
| Input Power | 12W ( 6W*2) |
| Tension d'entrée | 100-277V |
| Lumen | 700LM |
| Halogen Equivalent | 100W |
| Efficiency | 60LM/W |
| CRI | >80Ra |
| Facteur de puissance | >0.95 |
| Puce LED | SMD3030 |
| Angle du faisceau | 60° |
| Température de couleur | RGBW and 5CCT Tunable 27K/30K/35K/40K/50K |
| Dimension | 210*116*95MM |
| IP Rating | IP65 waterproof |
| Température de fonctionnement | -20℃ – +40℃ |
| Couleur du boîtier | Matt Black or White |
| Garantie | 3 ans |
| Lamp Life | 30000hrs |
| Certificat | ISO9001, CE, RoHs, ETL, cETL, FCC, ICES, IP65 |
| Qty/ Ctn | 12pcs |
| Ctn Size | 51*46*27CM |
| Gross Weight | 9Kg |
| Applications | Outdoor/Indoor |
Détails du produit :
RGBW & 5CCT Tunable Mordern Wall Lights 8 Inch





















