Производитель наружного светодиодного освещения - Китайский поставщик наружного светодиодного освещения - Глобальный поставщик B2B
5CCT-Umbrella Pathway Lights fout
Модель: JXL-HW-S04-5CCT
Мощность: 3W
Входное напряжение: AC/DC 12V
Световой поток: 170lm
Color Temp.: 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI: >80
Угол луча: 360 градусов
Водонепроницаемость: IP65
Рабочая температура..: -20 градусов - +40 градусов
Цвет кузова: Черный
Материал: Aluminum
Размеры изделия: 150*60*505MM
Гарантия: 3 года
3W 5CCT Umbrella Landscape Pathway Lights
12V Low Voltage Umbrella Shape Landscape Lights 3W, Outdoor Waterproof Pathway Lighting for Garden Lawn Patio Yard Walkway Driveway, 5CCT Color Changing Lights.
- Unique umbrella shape design
- 5cct in one fixture and switchable
- High quality die-cast aluminum material
- Powerful water resistance ability
- Excellent corrosion resistance
- Excellent heat dissipation capacity
- 12V low voltage design, safe for outdoor use
![]()
Спецификация продукта:
| Модель | JXL-HW-S04-5CCT |
| Мощность | 3W |
| Входное напряжение | AC/DC 12V |
| Световой поток | 170lm |
| Color Temp. | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| CRI | >80 |
| Угол луча | 360 градусов |
| Рейтинг водонепроницаемости | IP65 |
| Рабочая температура. | -20 градусов - +40 градусов |
| Цвет кузова | Черный |
| Материал | Aluminum |
| Размеры изделия: | 150*60*505MM |
| Гарантия | 3 года |
Подробнее о продукте:
3W 5CCT Umbrella Landscape Lights for Pathway








High performance led yard light
High-quality 5cct tunable low voltage landscape light, you can change the color temperature at will. The shading eave prevents the light spread horizontally, avoiding light pollution obviously. The fine landscape light can light up your garden, lawn, yard, private lane, walkway at night.
Low voltage outdoor lighting, safety for Children & Pets
ETL-listed power cord, easy to connect, no worrying on fire hazard. Compatible with both AC & DC 12V low voltage, safe for surrounding children or pets.
Perfect outdoor illumination
3W 12/24V AC/DC low voltage landscape pathway lights with unique umbrella design provides you with powerful water resistance ability. Rugged aluminum housing with excellent corrosion resitance and heat dissipation capacity makes it ideal for using at wet locations in accordance.
Durable & Reliable
Thickened aluminum housing and ground stake with corrosion resistance & heat dissipation. IP65 rating brings better waterproof performance, best choice for outdoor wet locations .
Long lifetime & 5-year warranty
50,000 hours long lifespan, effectively reduces the frequency of replacing fixtures. 3-year product warranty and lifetime friendly customer service to guarantee your rights and interests








