Производитель наружного светодиодного освещения - Китайский поставщик наружного светодиодного освещения - Глобальный поставщик B2B
Настенный светильник 12” Crystal 5CCT
Модель: JXL-BD18-BG12W-5CCT
Световой поток: 420LM
Мощность: 12W
Light Sockets: E26/E27
Входное напряжение: AC 120V/230V
Цветовая температура: 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K, Tunable
Класс защиты IP: IP65
Угол луча: Astigmatism
Материалы корпуса: Metal+Glass
Размер: L310*W110*H72.5mm
Operating Temperature: -20°C – +60°C
Гарантия: 3 года
Сертификат: ISO9001, CE, RoHs, ETL, cETL, FCC, ICES, IP65
This wall light is a modern design with a dark bronze finish. The lantern frame matches the clear seeded glass tube, and the soft light that goes through the lamp makes your home brighten in style. Made of metal and glass, this outdoor wall lantern is well-tolerated in a variety of outdoor weather conditions, perfect for your garage, porch, patio, or veranda.
![]()
Спецификация продукта:
| Название продукта | 12 Inch Crystal 5CCT Wall Lights |
| Модель | JXL-BD18-BG12W-5CCT |
| Световой поток | 420LM |
| Мощность | 12W |
| Light Sockets | E26/E27 |
| Входное напряжение | AC 120V/230V |
| Цветовая температура | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K, Tunable |
| IP Номинальный | IP65 |
| Угол луча | Astigmatism |
| Материалы корпуса | Metal+Glass |
| Размер | L310*W110*H72.5mm |
| Operating Temperature | -20℃ – +60℃ |
| Гарантия | 3 года |
| Сертификат | ISO9001, CE, RoHs, ETL, cETL, FCC, ICES, IP65 |
| Приложения | front doorway, entryway, garage, driveway, roadway, sidewalk, foyer, porch, balcony, patio, yard, building wall, etc, etc |
Подробнее о продукте:
12 Inch 5CCT Tunable Crystal LED Wall Lights

















